H3DE-M2AC/DC24-230
Stopwatches & Timers MULTI-FUN SOLID STAT
product image
H3DE-M2AC/DC24-230 Picture
SeekIC No. : 002780200 Detail
H3DE-M2AC/DC24-230: Stopwatches & Timers MULTI-FUN SOLID STAT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
H3DE-M2AC/DC24-230
Mfg:
Omron Industrial
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Timing Range : 0.1 s to 120 hr Supply Voltage : 25 VAC to 230 VAC, 24 VDC to 28 VDC
Series : H3DE-M
Description
Timing Range : 0.1 s to 120 hr
Series : H3DE-M
Supply Voltage : 25 VAC to 230 VAC, 24 VDC to 28 VDC